Booking.com

Bahamy v květnu na týden do luxusního 5* hotelu s all inclusive

27. 4. 2019

Luxusní dovolenou na Bahamách si můžete se vším komfortem užít za 105320 Kč v květnovém termínu 12.05.2019 – 20.05.2019. V nabídce cestovní agentury Student Agency je tento letecký zájezd z Prahy nabízen s ubytováním v luxusním 5* hotelu Sandals Emerald Bay a programem all inclusive, který se může pyšnit tím, že je nejlepší ALL INCLUSIVE resortem na ostrovech Exumas! Nachází se U nádherné bílé písečné pláže Emerald Bay a má vlastní mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště na březích oceánu! Vychutnejte si špičkový servis v tomto resortu jen pro dospělé s VIP službami!

Bližší informace o zájezdu a rezervace zde


Luxusní hotel Emerald Bay najdete na severovýchodním pobřeží ostrova, v udržované tropické zahradě s výhledem na ohromující 1 míli dlouhou bílou písečnou pláž Emerald Bay. Vzdálenost od letiště Great Exuma cca 15 minut jízdy. U resortu se nachází mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště Emerald Bay Golf Course, kam mají klienti resortu volný vstup a green fee v ceně pobytu.

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavateleTryp Habana Libre

La Habana (Havana), Kuba
22.2.-27.2.2020 , Polopenze

37 493 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4,
Hotel na mapě