Booking.com

Luxusní Bulharsko se slevou 59% za parádní cenu 10890 Kč – 5* hotel s all inclusive

7. 6. 2019

Hotel Royal Palace Helena Park je skvěle hodnocený luxusní 5* hotel, který najdete na pobřeží Černého moře v bulharském letovisku Slunečné pobřeží. Vy zde můžete nyní strávit za skvělou cenu 10890 Kč týden luxusní dovolené v červnovém termínu 12.06. – 19.06.2016. Zájezd zahrnuje program all inclusive a o vaši spokojenost a pohodlí se budou starat delegáti pořádající cestovní kanceláře Blue Style. Zájezd je aktuálně prodáván v režimu last minute s úžasnou slevou 59%, odlet je z Ostravy. Skvělá příležitost na luxusní a levnou dovolenou v Bulharsku!

Bližší informace o zájezdu a rezervace zde

Příjemný hotel se nachází na Slunečném pobřeží a společně s hotelem Royal Palace Helena Sands je součástí moderního komplexu Royal Palace Helena Resort. U komplexu se nachází vyhlášená promenáda s několika bary, restauracemi, nákupními možnostmi a zábavou.

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavateleHotel Marina Royal Palace

Djuni, Bulharsko
3.9.-10.9.2019 , All Inclusive

22 524 Kč

Doprava: Letecky (Praha, Brno, Ostrava, Pardubice)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.2 z 10
Hotel na mapě